Розвиток творчого потенціалу: проведення учнівських олімпіад, конкурсів, турнірів, змагань, фестивалів - 25 Березня 2013 - Відділ освіти Теплицької РДА
Неділя, 11.12.2016, 00:19
Вітаю Вас Гість | RSS

Відділ освіти Теплицької райдержадміністрації

Пошук
Вхід як користувач
Статистика
Головна » 2013 » Березень » 25 » Розвиток творчого потенціалу: проведення учнівських олімпіад, конкурсів, турнірів, змагань, фестивалів
10:08
Розвиток творчого потенціалу: проведення учнівських олімпіад, конкурсів, турнірів, змагань, фестивалів

        Першочерговим завданням відділу освіти райдержадміністрації є сприяння розвитку творчого потенціалу: проведення учнівських олімпіад, конкурсів, турнірів, змагань, фестивалів.

         Все це допомагає виявити обдарованих дітей. Активну участь беруть учні у предметних олімпіадах.

         У цьому навчальному році 552 учні 6-11 класів із 28 загальноосвітніх навчальних закладів району взяли участь у ІІ етапі Всеукраїнських учнівських олімпіад.

         Олімпіади відбулись з 19 базових дисциплін: української мови та літератури, математики, фізики, інформатики, інформаційних технологій, англійської , німецької, російської мов, історії, правознавства, хімії, біології, географії, основ економіки, астрономії, екології, фізкультури, трудового навчання, педагогіки та психології.

         32 учні отримали І місця, 38 – посіли ІІ місця, 61  – здобули треті місця.

         Найбільшу кількість призових місць серед шкіл І-ІІІ ступенів набрали учні Теплицьких №1, №2 ЗОШ  . А серед шкіл І-ІІ ступенів – здобули учні Маломочульської, Розкошівської шкіл.

         42 учні - переможці районних олімпіад спробували свої сили в обласних олімпіадах , 13  стали переможцями .

         Серед них: Виходцева Ангеліна – учениця 10 класу Теплицької ЗОШ              І-ІІІ ст.№1 (І місце з української мови та літератури, ІІ місце з російської мови та літератури, ІІІ місце з англійської мови), Бартко Валентин – учень 9 класу Теплицької ЗОШ І-ІІІ ст. №1 (ІІ місце з хімії, російської мови та літератури), Галіна Лілія – учениця 11 класу Теплицької ЗОШ І-ІІІ ст. №2 (ІІ місце з географії, біології, астрономії), Дворяк Павло,  Гайдук Ярослав – учні 10, 11 класу Теплицької ЗОШ І-ІІІ ст.№2 (ІІІ місце з інформаційних технологій), Мільченко Катерина – учениця 11 класу Соболівської ЗОШ І-ІІІ ст. (ІІІ місце з української мови та літератури), Мордюк Денис – учень 8 класу Веселівської ЗОШ І-ІІІ ст. (ІІІ місце з біології), Грицик Софія – учениця 11 класу Теплицької ЗОШ І-ІІІ ст. №1 (ІІІ місце з фізкультури).

         Поглиблені знання, глибоку ерудицію дали своїм вихованцям їх наставники. Це: Тетяна Яківна Бабійчук,       Тамара Іванівна Шоботенко, Валентина Віталіївна Безносюк, Людмила Анатоліївна Солонар, Юрій Павлович Дорош (Теплицька ЗОШ І-ІІІ ст.№1),Оксана Олександрівна Сенчик, Інна Володимирівна Притула , Тетяна Олександрівна Миколаєнко, Ольга Кирилівна Левченко (Теплицька ЗОШ І-ІІІ ст. №2) , Лариса Йосипівна Мордюк (Веселівська ЗОШ І-ІІІ ст.), Тетяна Вікторівна Тонкопій (Соболівська ЗОШ І-ІІІ ст.).

         Талановиту молодь потрібно стимулювати та підтримувати. Прикладом цього є те, що за наполегливу роботу та досягнуті високі результати в олімпіадному русі переможцям обласних олімпіад будуть виплачуватись  щомісячні стипендії районної ради і райдержадміністрації.

         Переможців за результатами  підсумків відзначено дипломами.


Виходцева Ангеліна, учениця 10 класу Теплицької   ЗОШ І-ІІІ ст. №1, переможець ІІІ етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад (І місце з української мови та літератури, ІІ місце з російської мови, ІІІ місце з англійської мови)


Мільченко Катерина, учениця 11 класу Соболівської ЗОШ І-ІІІ ст ., переможець (ІІІ місце) ІІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з української мови та літератури


Дворяк Павло, учень 10 класу Теплицької ЗОШ І-ІІІ ст.№2, переможець (ІІІ місце) ІІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з інформаційних технологій


Грицик Софія, учениця 11 класу Теплицької ЗОШ І-ІІІ ст. №1, переможець (ІІІ місце) ІІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з фізкультури


Бартко Валентин, учень 9 класу Теплицької ЗОШ І-ІІІ ст .№1, переможець (ІІ місце) ІІІ етапу Всеукраїнських  учнівських олімпіад з хімії, російської мови та літератури


Галіна Лілія, учениця 11 класу Теплицької ЗОШ І-ІІІ ст. №2, переможець (ІІ місце) ІІІ етапу Всеукраїнських учнівських  олімпіад з астрономії, біології , географії


Ярослав Гайдук, учень 11 класу Теплицької ЗОШ І-ІІІ ст. №2, переможець (ІІІ місце) ІІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з інформаційних технологій


Мордюк Денис, учень 8 класу Веселівської ЗОШ І-ІІІ ст.,  переможець (ІІІ місце) ІІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з біології



Переглядів: 282 | Додав: Administrator | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
Календар
«  Березень 2013  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
mon.gov.ua
osvita.ua
pedpresa.ua
president.gov.ua

Відділ освіти Теплицької РДА © 2016