17 жовтня 2015 року відбувся ІІ етап VІ Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка - 20 Жовтня 2015 - Відділ освіти Теплицької РДА
Неділя, 11.12.2016, 00:17
Вітаю Вас Гість | RSS

Відділ освіти Теплицької райдержадміністрації

Пошук
Вхід як користувач
Статистика
Головна » 2015 » Жовтень » 20 » 17 жовтня 2015 року відбувся ІІ етап VІ Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка
12:41
17 жовтня 2015 року відбувся ІІ етап VІ Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка

        17 жовтня 2015 року на базі Теплицької ЗОШ І-ІІІ ст. №1 відбувся ІІ етап VІ Міжнародного мовно-літературного  конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка, в якому взяли участь 60 учнів 5-11 класів району. 

       Переможцями конкурсу стали:

5 клас

    І місце – Бабур Анна , учениця Соболівської ЗОШ І-ІІІ ст.;

    ІІ місце - Анохіна Аліна , учениця Соболівської ЗОШ І-ІІ ст.;

    ІІІ місце – Данилюк Тетяна ,учениця Соболівської ЗОШ І-ІІІ ст.

 6 клас

    І місце - Олійник Анастасія, учениця Теплицької ЗОШ І-ІІІ ст. №1;

    ІІ місце -  Майборода Вікторія, учениця Соболівської ЗОШ І-ІІ ст.;

    ІІІ місце – Нагірна Вікторія, учениця  Соболівської ЗОШ І-ІІІ ст.

7 клас

     І місце –Дон Василь, учень Теплицької ЗОШ І-ІІІ ст. №1;

    ІІ місце – Поляруш  Юлія, учениця Степанівської ЗОШ І-ІІІ ст.

8 клас

    ІІІ місце –Монаршук Анастасія, учениця Теплицької ЗОШ І-ІІІ ст. №1

9 клас

     І місце—Бевз Валентина, учениця Комарівської ЗОШ І-ІІ ст.;

    ІІ місце -  Бойко Алла, учениця Маломочульської зОШ І-ІІ ст.;

    ІІІ місце- Снігур Анастасія, учениця Соболівської ЗОШ І-ІІІ ст.

10 клас

     І місце  -Коломієць Мар’яна, учениця Соболівської ЗОШ І-ІІІ ст.;

     ІІ місце- Каспрук Тетяна, учениця Теплицької ЗОШ І-ІІІ ст. №2;

    ІІІ місце - Риженко Ольга, учениця Великомочульської ЗОШ І-ІІІ ст.;

                   Газдюк Марта ,учениця Степанівської ЗОШ І-ІІІ ст.

11 клас

     ІІ місце -Трохимчук Наталія , учениця Веселівської ЗОШ І-ІІІ ст.;

    ІІІ місце - Овод Лілія ,учениця Степанівської ЗОШ І-ІІІ ст.

Прикріплення: Картинка 1 · Картинка 2
Переглядів: 259 | Додав: Administrator | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
Календар
«  Жовтень 2015  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031
mon.gov.ua
osvita.ua
pedpresa.ua
president.gov.ua

Відділ освіти Теплицької РДА © 2016